Proč pálit svíčky?

Spousta z vás si zajisté klade otázku, proč byste vlastně měli pálit svíčky. Pokud nepatříte mezi notorické, „paliče” přinášíme vám ty nejčastější důvody, proč se do třpytivých plamínků zamilujete.

Relaxace a odbourání stresu – každý toho máme za celý den dost. Škola, práce, rodina, děti, někdy je toho zkrátka moc! A v dnešní uspěchané době je toho moc snad každý den. Když si zapálíte svíčku, jako by se zastavil čas. Je to rituál a plamínek hoří jen pro Vás. Po chvilce se už po místnosti rozlévá příjemná vůně našich éterických olejů a ojedinělá vůně a popraskávání dřevěného knotu "woodwick", který všemu dodá tu správnou dimenzi. Všechny problémy odplouvají...

HYGGE – určitě jste již toto kouzelné slůvko slyšeli a pokud ne, tak se s ním seznámíme. Podle této severské ideologie jde o radost z maličkostí, z každodenních krásných věcí, které vás naplní štěstím a vyrovnaností. Je dokázáno, že v rodinách, kde se pravidelně pálí vonné svíčky jsou partneři vyrovnanější, děti klidnější a všichni cítí teplo rodinného krbu. Díky dřevěnému knotu a esenciálních olejů v našich svíčkách je tento pocit ještě umocněn.

Vůně – nejčastější důvod proč se svíčky pálí je jejich vůně. Všechny svíčky v naší nabídce splňují ty nejvyšší standardy kvality vonných svíček a jsou v podstatě jedny z mála, které se mohou pyšnit termínem přírodní svíčka. A proč jedny z mála? Protože je velice těžké na trhu sehnat svíčku s esenciálními oleji. Pokud v ní jsou, je jich tam velmi malé procento a zbytek tvoří pouze umělá vonná složka (vonný olej). Děje se to proto, že vonný olej je mnohem levnější než esenciální oleje. Součást vůně je i dřevěný knot "woodwick". Náš knot je nasátý pouze v čistým sójovým voskem a díky tomu se vytvoří ideální plamínek, který nedegraduje hodnotu těchto blahodárných éterických olejů a zároveň uvolní i svou jemnou dřevitou vůni, která krásně doplňuje oleje. 

Doba hoření - průměrná 200 g svíčka hoří až 60 hodin, takže máte minimálně dvacet nádherně provoněných večerů či meditačních cvičení. Vůně ze svíček zůstávají v interiéru přítomné ještě několik hodin. Je potřeba zmínit, že naše sójové svíčky s přírodními oleji neobsahují žádná aditiva, proto vůně není tak omračující jako u světově známých svíček Yankee Candle nebo Woodwick. Naopak je vůně velice příjemná a přírodní. To znamená, že pokud si koupíte levandulovou svíčku, opravdu cítíte puget levandule. 

Design – výrobci svíček se v dnešních dnech předhánějí v obalovém designu, díky kterému se svíčka stává středobodem vašeho interiéru. My jsme se zaměřili na minimalistický design, aby naše sójové svíčky nenarušovaly celkový pocit z jakéhokoliv interiéru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení