Esenciální olej Eukalyptus 10ml

139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem

100% přírodní esenciální olej se silně antiseptickými účinky, dezinfikuje a je velmi účinný při dýchacích potížích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Eukalyptus 10ml

Aromaterapie

Esenciální olej Eukalyptus ECandles má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání, osvěžuje a snižuje horečku. Zlepšuje prokrvení pokožky a pomáhá uvolnit bolavé svaly a klouby. Hodí se pro děti od sedmi let.

Esenciální olej eukalyptus aktivně pomáhá při nachlazení a onemocnění dýchacích cest. Usnadňuje dýchání a napomáhá vykašlávání, uvolňuje ucpaný nos a urychluje rozpouštění hlenu. Svěží mentolová vůně osvěžuje tělo i mysl, mírní horečku i bolesti hlavy. Také uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů a pomáhá bezbolestnému pohybu.

Použití

Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Esenciální olej Eukalyptus 10ml
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 11.5.2022
svěží vůně na léto, paráda
5
L Avatar autora | 1.5.2022
Už dlouho jsem nenarazil na tak kvalitně zpracovaný produkt. Opravdu reálná vůně eukalyptu suprově osvěží